Centrální vysávací systém

Užijte si čistší a zdravější domov
Aktuality

» Nový agregát MI S-MAX

01.04.2013

Millennium S-MAX                                                                                NOVÝ TICHÝ AGREGÁT S PRODLOUŽENOU ŽIVOTNOSTÍ   Mimořádně tichá jednotka -  vjem hlučnosti snížený na polovinu!  Prodloužená životnost!  Výkonná jednotka - sací podtlak 3839 mm H2O - za přijatelnou cenu!  Nový periferní bypass motor!


» Sleva na agregáty

02.01.2015

Mimořádná sleva 2.000,-- Kč  na agregáty MI 2411i Mimořádná sleva 1.000,-- Kč na agregáty MI 1511i Slevy platí na omezený počet kusů.


»  Zajímavé výrobky

03.12.2012

Stříbrný originální Plastiflex VACPAN. Levnější alternativa k nerezovým provedením! Podrobnosti k výrobku naleznete v sekci "Kuchyňské štĕrbiny VACPAN".   Natahovací pružné hadice - možnost až 6 násobného prodloužení! Vhodné po rychý i běžný úklid ve všech místnostech vybavených zásuvkou. Podrobnosti k výrobku naleznete v sekci "HADICE".


» Výstavy a veletrhy

29.06.2012

Elek Trends vystavuje pravidelně své výrobky na významných světových výstavách v oboru. Od 1.3.2011 do 11.3.2011 bylo možné např. zahlédnout výrobky Elek Trends na výstavě v Bruselu. Brzy budete moci navštívit i stánek Elek trends na výstavách v České republice.         


» Uživatelské zkušenosti

29.06.2012

  Co Vám na centrálním vysavači nejvíce vyhovuje? Nejvíce mi vyhovuje úplné ticho při vysávání, velký tah a to, že nemusím pořád měnit sáčky. Nádobu vysypu, když si na to vzpomenu tak po půl roce. Nejlepší na zařízení je kuchyňská zásuvka, díky které se zbavím nepořádku v kuchyni po vaření. Vítám také, že si mohu pohodlně vysát interiér auta. Vysavač má skvělý výkon. Rád si s ním vysaji auto, v garáži mám také zásuvku, a když je hezky, tak hadice dosáhne až před garáž. S centrálním vysavačem rády vysávají i děti, takže máme s manželkou víc času pro sebe. Viděl jsem na internetu, že jsou různá nová příslušenství, která dříve nebyla k dispozici. Nejvíce mi vyhovuje to ticho a flexibilita. S lehkou hadicí můžeme vysávat i schody a snadno dosáhneme i na pavučiny u stropu a na trámech.Centrální vysavač doporučuji každému. Náš dům je patrový, tak největší výhodu vidím v tom, že nemusím přenášet vysavač. Je to velmi praktický pomocník při úklidu, nejsou potřeba náhradní sáčky a s hadicí, která je lehká, dosáhnu do všech koutů v domku. V kuchyni máme zabudovanou štěrbinu, kterou používáme na úklid kolem pracovní linky.  Zdroj: Můj dům Datum: 19.10.2011      


» Chcete s námi spolupracovat?

29.06.2012

Máme zájem o dlouhodobou spolupráci se seriózními firmami z oboru. Nabízíme možnost získání obchodního zastoupení pro určitý region za výhodných podmínek. Pokud máte zájem o spolupráci, vyplňte prosím formulář v položce SPOLUPRÁCE v horním menu.    


» Doprava zdarma

29.06.2012

Nabízíme dopravu zdarma po celé České republice. Minimální objednávka je 1.500 Kč.