Centrální vysávací systém

Užijte si čistší a zdravější domov
Aktuality

»  Zajímavé výrobky

01.07.2022

Stříbrný originální Plastiflex VACPAN. Levnější alternativa k nerezovým provedením! Podrobnosti k výrobku naleznete v sekci "Kuchyňské štĕrbiny VACPAN".   Natahovací pružné hadice - možnost až 6 násobného prodloužení! Vhodné po rychý i běžný úklid ve všech místnostech vybavených zásuvkou. Podrobnosti k výrobku naleznete v sekci "HADICE".


» Uživatelské zkušenosti

29.06.2012

  Co Vám na centrálním vysavači nejvíce vyhovuje? Nejvíce mi vyhovuje úplné ticho při vysávání, velký tah a to, že nemusím pořád měnit sáčky. Nádobu vysypu, když si na to vzpomenu tak po půl roce. Nejlepší na zařízení je kuchyňská zásuvka, díky které se zbavím nepořádku v kuchyni po vaření. Vítám také, že si mohu pohodlně vysát interiér auta. Vysavač má skvělý výkon. Rád si s ním vysaji auto, v garáži mám také zásuvku, a když je hezky, tak hadice dosáhne až před garáž. S centrálním vysavačem rády vysávají i děti, takže máme s manželkou víc času pro sebe. Viděl jsem na internetu, že jsou různá nová příslušenství, která dříve nebyla k dispozici. Nejvíce mi vyhovuje to ticho a flexibilita. S lehkou hadicí můžeme vysávat i schody a snadno dosáhneme i na pavučiny u stropu a na trámech.Centrální vysavač doporučuji každému. Náš dům je patrový, tak největší výhodu vidím v tom, že nemusím přenášet vysavač. Je to velmi praktický pomocník při úklidu, nejsou potřeba náhradní sáčky a s hadicí, která je lehká, dosáhnu do všech koutů v domku. V kuchyni máme zabudovanou štěrbinu, kterou používáme na úklid kolem pracovní linky.  Zdroj: Můj dům Datum: 19.10.2011      


» Chcete s námi spolupracovat?

29.06.2012

Máme zájem o dlouhodobou spolupráci se seriózními firmami z oboru. Nabízíme možnost získání obchodního zastoupení pro určitý region za výhodných podmínek. Pokud máte zájem o spolupráci, vyplňte prosím formulář v položce SPOLUPRÁCE v horním menu.    


» Doprava zdarma

29.04.2022

Nabízíme dopravu zdarma po celé České republice. Minimální objednávka je 1.500 Kč.