Centrální vysávací systém

Užijte si čistší a zdravější domov
Uživatelské zkušenosti

29.06.2012

 

Co Vám na centrálním vysavači nejvíce vyhovuje?

  1. Nejvíce mi vyhovuje úplné ticho při vysávání, velký tah a to, že nemusím pořád měnit sáčky. Nádobu vysypu, když si na to vzpomenu tak po půl roce.
  2. Nejlepší na zařízení je kuchyňská zásuvka, díky které se zbavím nepořádku v kuchyni po vaření. Vítám také, že si mohu pohodlně vysát interiér auta.
  3. Vysavač má skvělý výkon. Rád si s ním vysaji auto, v garáži mám také zásuvku, a když je hezky, tak hadice dosáhne až před garáž. S centrálním vysavačem rády vysávají i děti, takže máme s manželkou víc času pro sebe. Viděl jsem na internetu, že jsou různá nová příslušenství, která dříve nebyla k dispozici.
  4. Nejvíce mi vyhovuje to ticho a flexibilita. S lehkou hadicí můžeme vysávat i schody a snadno dosáhneme i na pavučiny u stropu a na trámech.Centrální vysavač doporučuji každému.
  5. Náš dům je patrový, tak největší výhodu vidím v tom, že nemusím přenášet vysavač. Je to velmi praktický pomocník při úklidu, nejsou potřeba náhradní sáčky a s hadicí, která je lehká, dosáhnu do všech koutů v domku. V kuchyni máme zabudovanou štěrbinu, kterou používáme na úklid kolem pracovní linky. 

Zdroj: Můj dům

Datum: 19.10.2011